Home / Su Borç Sorgulama / Afyon Su Borç Sorgulama

 

afyonkarahisar_belediyesi

Afyonkarahisar belediyesi afyonda yaşıyan vatatndaşlara su hizmeti sunmakta ve bu hizmet karşılığındaki borçları tahsil etmektedir.Belediye resmi web sitesi üzerinden kullanıcılara afyon su faturası ödeme imkanı sağladığı gibi ayrıca su abone ücretleri ve su tarife bilgilerini de öğrenme imkanı sağlamaktadır.

Afyonkarahisar belediyesinin internet üzerinden verdiği bu hizmetler sayesinde kolayca öğrenmek istediği bilgilere ulaşabilirsiniz.

Afyon Su  Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?

Afyon su borcu sorgulama ve ödeme işleminizi herhangi bir fatura ödeme merkezine yada vezneye gitmeden internet üzerinden yapabilirsiniz. Afyonkarahisar belediyesinin su aboneleri için sitesinde yer alan uygulama sayesinde oturduğunuz yerden kalkmadan borç miktarını öğrenebilir ve ödeme yapabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıya tıklayıp borç sorgulama ekranına ulaşabilirsiniz.Bu ekranda abone no yazan kısmın yanındaki boşluğa  size ait olan abone numarasını girdikten sonra göster butonuna tıklamanız yeterli olacak ve böylece ekranda size ait olan borç bilgilerine ulaşacaksınız.

afyon

AFYON SU BORÇ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYIN

Su Borcumu Nereden Ödeyebilirim?

Afyon Su vezneleri, Anlaşmalı bankalar, PTT şubeleri, İnternet ve Taksitli ödeme seçeneklerinden birini kullanarak su borcunuzu ödeyebilirsiniz. Yukarıda yönlendirdiğimiz şekilde resmi web sitesi adresinden kredi kartıyla da ödenebilmektedir.Son ödeme günü geçmiş faturalar su hizmetinizin kesilmesine neden olabileceği için faturalarınızı zamanında ödemeyi ihmal etmeyin.

Su Faturamı Ödedim Suyum Ne Zaman Açılır?

İnternet uygulaması üzerinden üzerinden ödenen faturalar online olarak anında sisteme geçmektedir.Yapılan ödemelerde mesai saatleri içinde su açımı gerçekleştirilmektedir. Yaşanan sıkıntılarda belediye yetkililerini arıyarak bilgi alabilirsiniz.

 

 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
 
shares