Home / Doğalgaz Borç Sorgulama / AGDAŞ Borç Sorgulama

 

agdas

Agdaş Borç Sorgulama

Sakarya ilinin doğalgaz dağıtım ve arıza işini üstlenen Agdaş artık internet üzerinden de Sakaryalı doğalgaz kullanıcılarının borçlarını sorgulamalarını mümkün hale getirmiştir. Birçok kişi faturasını beklerken, sizler faturalarınızı beklemeden de borçlarınızı öğrenebilecek ve bütçenizi buna göre ayarlayabileceksiniz. Bugün birçok kişi ne kadar doğalgaz faturasının olduğunu bilmezken, internet üzerinden borç sorgulayanlar, kolayca ne kadar borçlarının olduğunu görebiliyorlar. Bu sistemin getirdiği kolaylıklardan nasıl faydalanacağınızı aşağıdaki başlık altında açıkladık.

Agdaş Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?

Bu siteye girdikleri zaman sağ tarafta bulunan AGDAŞ borç sorgulama yazısına tıklayabilir ve istenilen bilgileri girerek ne kadar borçlarının kaldığını kolayca ve rahatlıkla öğrenebilirler. Faturaları kaybolsa dahi, eğer abone numaralarını biliyorlarsa, internet üzerinden borçlarını öğrenebilecek ve ödeme yapmaya gittiklerinde herhangi bir sürpriz ile karşılaşmayacaklar.

agdas-borc-sorgulama

Yukarıda AGDAŞ Üye giriş ekranına ait bir görüntü verilmiştir. Üye değilseniz yönlendireceğimiz adresten üye olduktan sonra giriş yaparak ister Agdaş borç sorgulama işlemi yapabilir isterseniz Agdaş fatura ödeme işlemi yapabilirsiniz.

AGDAŞ fatura sorgulama sistemine girmek isteyenler buraya tıklayabilir ve AGDAŞ’ın kendi sitesine ulaşabilirler.

 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
 
shares