Home / Kredi Sorgulama / Anadolubank Kredi Sorgulama

 

Anadolubank Kredi Sorgulama

Anadolubank’tan kredi başvurusu yapanlar bu yazımız sayesinde kredi sonuçları nasıl sorgulandı görebiliyorlar. Anadolubank kredi başvurunuzla ilgili sonuca ulaşmak için aşağıdaki yazıyı tam olarak okuyarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Anadolubank Kredi Başvurusu Sorgulama işlemi yaparken sizden istenen bilgiler sırasıyla;

 • Ad Soyad
 • TC Kimlik No
 • Cep Telefonu

T.C. Kimlik numaranızı bilmiyorsanız nüfus ve vatandaşlık işleri genel müdürlüğü sitesinde kişisel bilgilerinizi girererek T.C. Kimlik numaranızı sorgulayabilirsiniz. Nüfus ve vatandaşlık işleri genel müdürlüğü sitesine yazının devamından ulaşabilirsiniz.

Anadolubank Kredi Başvurunuz Ne Kadar Sürede Değerlendirilir?

Sizden istenilen bilgileri eksiksiz olarak tamamlayarak, başvuru sonucunuzu cep telefonunuza gelen sms ile anında öğrenebilirsiniz. Kredinizi size en yakın şubemizden evraklarınızla birlikte alıp, dilediğinizce kullanabilirsiniz.

anadolubank_world_card

Anadolubank Kredi Başvuru Sonucunu Nasıl Öğrenebilirim?

Anadolubank ATM’lerimizden Öğrenme
 • Tüm Anadolubank ATM’lerinden, Ana Menü / Başvuru menüsü altında oluşturulan Kredi Başvurusu adımından giriş yaparak sonuca ilişkin bilgiler bulabilirsiniz.
Anadolubank İnternet Şubesinden Öğrenme
 • Bireysel İnternet şubesi müşterimiz iseniz “Başvurular“ menüsü altında yer alan “Kredi Başvurusu” adımından Anadolubank kredi sonucuna ilişkin bulabilirsiniz.
Anadolubank 0 850 222 55 50 No’lu Çağrı Merkezinden
 • Telefon bankacılığı Ana Menüden “Bireysel kredi ürünlerimiz hakkında bilgi almak ve işlem yapmak için” 4’ü tuşladıktan sonra Anadolubank Kredi Başvuru Sonucu, Bireysel kredi, Taşıt kredisi ve Konut kredisi sonuçlarını bulunabilirsiniz.

 

 
 

4 Comments

 1. merhaba bu Anadolu bank güvenilir mi? Ben ilk kez duyuyorum. Ne zaman kuruldu? Yerli banka mı, yabancı mı? sorularımı cevaplarsanız memnun olurum.

   
  • Fatih bey diğer bankalara nasıl güveniyorsanız bu bankaya da o şekilde güvenebilirsiniz. Anadolubank 1997 yılında kurulmuş sahibi ise Mehmet Rüştü Başaran adında Türk’e aittir.

    
 2. bu banka yeni mi? ben Balıkesirde hiç şubesini görmedim de, bu yüzden sordum. hiç reklamlarda da görmedim. hayret 🙂 yine de teşekkürler.

   

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
 
shares