Home / Doğalgaz Borç Sorgulama / Armagaz Borç Sorgulama

 

armagaz

Armagaz Borç Sorgulama

Armagaz borç sorgulama sistemine girenler, internet üzerinden borçlarını öğrenebiliyor ve ne kadar güncel borçlarının olduğunu görebiliyorlar. Böylece insanlar sadece bir kağıt parçası olan faturaya bağlı kalmıyor. Çünkü çoğu zaman insanlar faturalarını kaybedebiliyor ya da faturalarını alamıyorlar. Durum böyle olunca insanlarda ister istemez internete yöneliyor ve borçlarını burada sorgulamak zorunda kalıyorlar. Bu hizmeti vermekte olan firmalardan birisi de Armagaz firmasıdır. Yalova’da doğal gaz dağıtım hizmeti veren ARMAGAZ 2005 yılında doğal gaz ile tanışan Armagaz’lıların bu hizmetten faydalanabilmesi için çalışmalarına hızla devam ediyor.

Armagaz Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?

Aşağıda sorgulama ekranına ait bir örnek resim verilmiştir. Bu ekrana geldiğinizde yapmanız gereken Abone numarası ve Sözleşme numarasını yazarak “Sorgula” butonuna tıklamak olacaktır.

armagaz-borc-sorgulama

Armagaz fatura sorgulama sistemine ulaşmak isteyenler ise makalemiz içerisinde sitenin linkini bulabilirler. Bunun için yapmaları gereken sadece buraya tıklamak ve karşılarına gelen sayfada sağ tarafta bulunan “ Borç Sorgulama “ sistemine tıklamaktır. Sonrasında karşılarına çıkacak kutucuklara bilgileri yazabilir ve borçlarını öğrenebilirler.

 

 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
 
shares