Home / Elektrik Borç Sorgulama / Ayedaş Borç Sorgulama

 

Ayedaş Borç Sorgulama

İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Ayedaş İstanbul’un Anadolu Yakasının elektrik hizmetlerinden sorumlu birimdir. Ayedaş ayrı bir şirket iken şuanda Enerjisaya bağlanmıştır. Ayedaş borç sorgulama yapmak için Enerjisanın web sitesinde bulunan elektrik borç sorgulama hizmetinden yararlanabiliyorsunuz.

Ayedaş Elektrik Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?

Ayedaş Elektrik borç sorgulamanızı Enerjisa’nın web sitesinde bulunan online işlemlerden gerçekleştirebileceksiniz. Elektrik borç sorgulaması ve ödeme işleminizi gerçekleştirebilmeniz için Enerjisa’nın web sitesine üye olmanız gereklidir. Üyelik işleminizi ücretsiz bir şekilde gerçekleştirdikten sonra Müşteri numarası, T.C kimlik numarası ve şifrenizle sisteme giriş yaparak Ayedaş elektrik borcunuzu öğrenebilir ve diğer online işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Enerjisa sitesinden online randevude alabilirsiniz ve bu sayede müşteri hizmetleri merkezlerinde işlemlerinizi sıra beklemeden gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Enerjisa sitesinden başvuru sorgulama işlemide yapabilir ve yapmış olduğunuz başvuruları başvuru numaranız ile takip edebilirsiniz.

Ayedaş Borç Sorgulaması Yapmak İçin Tıklayınız!

 

 

 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
 
shares