Home / Elektrik Borç Sorgulama / Bedaş Borç Sorgulama

 

Bedaş Borç Sorgulama

 Bedaş aboneleri internet üzerinden de sorgulama yaparak borçlarını öğrenebiliyorlar. Artık bedaş borç ödeme için elektrik fatura ödeme merkezlerine gitmenize gerek kalmadan. Online olarak bedaş fatura sorgulama yapabileceksiniz. Birçok firmanın yavaş yavaş internete geçtiği bu dönemde faturaların beklenmesine ve fatura gelene kadar ne kadar borçlarının olduğunun öğrenememesine internet çok güzel bir çözüm bulmuştur. Artık insanlar Bedaş borç sorgulama sistemi sayesinde borçlarını sadece birkaç saniye içerisinde öğrenebiliyorlar.

Bedaş Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?

Aşağıda fatura sorgulama ekranına örnek bir resim verilmiştir. Bedaş fatura ödeme yapmak için yine aynı ekranı kullanarak faturanızı ödeyebilirsiniz. Yönlendireceğimiz bağlantı üzerinden sizi bu ekrana ulaştırmadan önce sorgulama işlemini nasıl yapacağınızı anlatalım.

Öncelikle sorgulama şeklini seçiyoruz. T.C. Kimlik numarası veya Vergi numarası ile sorgulama seçenekleri mevcut. Daha sonra abone numarası ve güvenlik kodunu doğru bir şekilde girerek “Sorgula” butonuna tıklayıp sonuca ulaşıyoruz.

BEDAŞ BORÇ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYIN

bedas-borc-sorgulama

Bedaş fatura sorgulama işlemi teferruatlı gözükse de oldukça basit bir işlemdir.

 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
 
shares