Home / Diğer Sorgulama Araçları / Bilinmeyen Numara Sorgulama

 

Bilinmeyen Numara Sorgulama

Teknolojinin gelişimini hızla ilerlemesiyle beraber cep telefonu yaşı çok aşağılara düşmüş durumda. Gün içerisinde milyonlarca insan yanlışlıkla aranıyor ya da bilerek aranıp dalga geçiliyor dolandırılmak isteniyor. Bu gibi durumlarda vatandaşlar arayan numaranın kim olduğunu merak ediyor ve ona ulaşmak istiyor. İnternet sitelerinin büyümesiyle vatandaşlara hizmette artmış durumdadır. Online olarak birçok işlemi internet üzerinden takip edebiliyorsunuz. Sizi arayan, rahatsız eden ya da dolandırmaya çalışan numaralar kime ait artık öğrenebileceksiniz. Sizi arayanlar ister sabit hattan isterse de cep telefonundan arasınlar artık bunları öğrenmek mümkün. Üstelik %100 ücretsiz olan bu servisi kullanarak bilinmeyen numara sorgulaması yapmak için aşağıdaki tarifi okuyunuz.

Bilinmeyen Numara Sorgulama Nasıl Yapılır?

Ücretsiz yapacağınız bilinmeyen numara sorgulama sayesinde sorgulama yaptığınız numara kime ait görebileceksiniz. Numara sorgulama ücretsizdir. Bilinmeyen numara sorgulaması yapmak için aşağıdaki adrese tıklayınız.

Bilinmeyen Numara Sorgulamak İçin Tıklayınız!

Bilinmeyen Numara Sorgulama Nasıl Yapılır

Açılan numara sorgulama sayfasında ‘Lüften GSM veya sabit numara giriniz’ yazısını göreceksiniz. O alana sorgulamak istediğiniz sabit ya da gsm numarasını girerek sağ tarafta bulunan büyüteç işaretine basınız ve 10 saniye bekleyiniz. 10 saniye içerisinde bilinmeyen numara kime ait öğreneceksiniz.

 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
 
shares