Home / Garanti Belgesi Sorgulama / Brightstar Garanti Sorgulama

 

 

brightstar logo

Brightstar, cep telefonu ve kablosuz ürünlerde uçtan uca tedarik zinciri ve dağıtım konusunda kendi alanında dünyanın en büyük şirketidir. 6 kıtada 51 ülke ve bölgede yerel hizmetler sunan global bir şirket olan Brightstar kablosuz iletişim alanında her biri kendi alanının öncülerinden olan üretici, cep telefonu operatörü, perakende kuruluşları ile çalışmaktadır. Brightstar’ın uluslararası işbirliği ağı 90.000 satış noktasını aşmıştır.

Apple cihazınızın Brightstar garantisi altında olup olmadığını internet üzerinden öğrenmeniz mümkündür.Apple resmi web sitesinde yer verdiği uygulama sayesinde brightstar garanti sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca servise gönderdiğiniz cihazınızın durumunu da sorgulama yaparak öğrenebilirsiniz.

Brightstar Garanti Sorgulama Nasıl Yapılır ?

Sorgulama işlemini size anlatıcağımız şekilde kolayca yapabilirsiniz. Cihazınızla ilgili sorgulama işlemini gerçekleştirebilmek için imei numarasını bilmeniz gerekmektedir. Eğer bilmiyor iseniz öğrenmek için telefonunuzun ekranından *#06# yi tuşlamanız yeterli olacak. Aşağıdaki bağlantı sayesinde sizi sorgulama sayfasına  yönlendireceğiz. Açılan ekrandaki boşluğa imei numaranızı ve altına doğrulama kodunu girerek sorgula butonuna tıklayıp işlemi gerçekleştiriniz.

Brightstar Garanti Sorgulama İçin Tıklayınız.

 

 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
 
shares