Home / Su Borç Sorgulama / Buski borç sorgulama

 

64694-3-4-5c64f

Buski borç sorgulama

Bursa ili sınırları içinde içme suyu dağıtımı yapan ve bu hizmetinin karşılığını faturalandırarak vatandaşlardan ödemeleri alan Buski, bugün internet üzerinden de borç sorgulama ve borç ödemesi yaptırmaktadır.  Site üzerinde gerekli bilgilerin hepsi bulunmaktadır. Bu bilgiler doğrultusunda gerekli alanlar doldurulduktan sonra buski fatura sorgulama sistemine kolayca girebilecek ve faturalarınızı sorgulayabileceksiniz. Aynı zamanda belirtilen gün için saatlerinde de kredi kartı ile ödemelerinizi yapabilecek ve oturduğunuz yerden bu rahatlığa kavuşacaksınız.

Buski borç sorgulama nasıl yapılır?

Aşağıda borç sorgulama ekranına ait bir görüntü verilmiştir. Bu ekrana geldiğinizde sizden istenen bilgileri ve ulaşacağınız bağlantı aşağıda veirlmiştir.

buski-borc-sorgulama

Sizden istenen bilgiler T.C. Kimlik numarası, Abone numarası, E-posta ve cep telefonu bilgilerini yazarak “Sorgula” butonuna tıklayın.

Bursa’nın su işletmesini yapmakta olan buski, diğer birçok su firması gibi internet sektörüne girerek teknolojiye ayak uydurmuştur. Bursalılarında bu güzel hizmeti kullanıp, hayatlarını kolaylaştırmaları ve kendilerini daha az yormaları gerekmektedir.

Buski borç sorgulama sistemine ulaşmak isteyenler buraya tıklayabilir ve siteye erişebilir.

 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
 
shares