Home / Garanti Belgesi Sorgulama / Casper Garanti Sorgulama

 

Türkiye’de dizüstü ve kişisel bilgisayarlarda en çok tercih edilen teknoloji markası Casper herhangi bi arıza durumunda da tüketicilere garanti hizmeti sağlıyor.Ayrıca Casper via adı altında cep telefonu piyasasına hızlı bir giriş yapan Casper bu başarısından daha çok söz ettireceğe benziyor.Peki arıza durumunda hangi yolları izlemeliyiz kısaca onlardan bahsedeceğiz.Öncelikle Casper ürününüzün garanti kapsamında olup olmadığını kontrol etmek için Casper garanti sorgulama işlemi yapmanız gerekiyor.

Casper Garanti Sorgulaması Nasıl Yapılır?

Seri numaranızı biliyor musunuz?

Garanti süresini sorgulamak istediğiniz cihaz bilgisayar, laptop ve benzeri ürünler ise seri numaranızı bilmeniz gerekmektedir. Seri numaranızı bilgisayarınızın etrafındaki etiketlerde yazan ‘S/N’ ya da ‘Serial number’ kısmından bulabilirsiniz. Bu bilgisayarınızın arkasında veya Casper marka ürününüzün herhangi bir yerinde etiketin üzerinde yazılı bir şekilde olabilir. Aşağıda garanti sorgulamak için yönlendireceğimiz Casper resmi sitesine ait ekran görüntüsü bulunmaktadır.

casper-garanti-sorgulama2

Öncelikle Casper ürününüzün garanti süresinin devam edip etmediğini sorgulayabilmek için aşağıda bulunan bağlantıya tıklayın. Ardından yukarıdaki gibi bir sayfa açılacak. Bu sayfada ürünün seri numarasını girip “Sorgula” butonuna tıklayın.

Casper Garanti Süresi Sorgulamak İçin Tıklayınız!

Casper marka ürün ve cihazlarınızı bölgeye en yakın Casper Yetkili (garanti) Servisleri Sorgulamak için aşağıdaki adrese tıklayınız.

Casper Yetkili(Garanti) Servisleri Sorgulamak İçin Tıklayınız! Arızalı Ürün Takibi İçin Tıklayınız!
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
 
shares