Home / Elektrik Borç Sorgulama / CLK Elektrik Borç Sorgulama

 

clk-elektrik-borc-sorgulama

CLK Boğaziçi Elektrik ve CLK Akdeniz Elektrik abonelerinin daha hızlı hizmet alabilmesi için geliştirilen bu sistemde fatura borç bilgisini internet üzerinden öğrenebilirsiniz. Veznelere, bayilere veya müşteri hizmetlerini aramak yerine internet üzerinden kolayca borcunuzu sorgulayabilirsiniz. Aşağıda sorgulama işleminin nasıl yapılacağı anlatılmıştır.

CLK Boğaziçi Elektrik Fatura Borç Sorgulama nasıl yapılır?

Aşağıda CLK Boğaziçi abonleri için borç sorgulama ekranına ait örnek görüntü verilmiştir. Öncelikle bu ekrana ulaşabilmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayın. Açılan bu ekranda sizden istenen bilgiler faturanızın sol üst kısmında yer alan Abone Numarası ve T.C. Kimlik numaranız ile birlikte güvenlik kodunu doğru girerek “Sorgula” butonuna tıklayarak kalan borç ve fatura bilgisini öğrenebilirsiniz.

clk-bogazici-borc-sorgulama

CLK Boğaziçi Elektrik Fatura Sorgulamak için tıklayın.

CLK Akdeniz Elektrik Fatura Borç Sorgulama nasıl yapılır?

Aşağıda CLK Akdeniz aboneleri için borç sorgulama ekranına ait örnek görüntü verilmiştir. Bu ekrana ulaşabilmek için öncelikle resmin altında bulunan bağlantıya tıklayın. Karşınıza çıkan sayfada faturanızın sol üst kısmında bulunan 11 haneli İşletme kodu ve onun altında bulunan 7 haneli abone numaranızı girerek “Sorgula” butonuna tıklayarak borç/fatura bilgisini öğrenebilirsiniz.

CLK Akdeniz Elektrik Fatura Sorgulamak için tıklayın.

 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
 
shares