Home / Doğalgaz Borç Sorgulama / ÇORDAŞ Borç Sorgulama

 

cordas

ÇORDAŞ Borç Sorgulama

Çorlu’nun doğalgaz ihtiyacını karşılayan ve denetimini yapmakta olan ÇORDAŞ, bugün Çorlu’nun birçok yerine doğalgaz ulaştırarak hizmet veriyor. Hizmetlerinden birisini de yine internet üzerinden veriyor ve abonelerinin borçlarını sorgulaması için ÇORDAŞ borç sorgulama sistemini devreye sokuyor. Artık evlerinize faturalar gelmese de, ya da faturalarınızı kaybetseniz bile artık internet üzerinden borçlarınızı görebilecek ve ödeyebileceksiniz.

Bugün ÇORDAŞ fatura sorgulama sistemi sayesinde birçok kişi anlık olarak borcunu görebiliyor ve ayağını yorganına göre uzatıyor.

Aşağıda Çordaş fatura sorgulama sayfasına örnek bir resim verilmiştir. Sorgulama sayfasına ulaşmak için aşağidaki bağlantıya tıklayın.

cordas-borc-sorgulama

ÇORDAŞ Borç Sorgulama nasıl yapılır?

 

Borç sorgulaması yapmak isteyenler buraya tıklayabilirler. Tıkladıktan sonra sağ tarafta bulunan borç sorgulama yazısına tıklayarak, abone numaralarını ve sözleşme numaralarını girmeleri gerekmektedir. Gerekli bilgileri doğru şekilde girdiklerinde karşılarına kendileri ile ilgili her tülü bilgi gelecektir

 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
 
shares