Home / Doğalgaz Borç Sorgulama / Çorumgaz Borç Sorgulama

 

CorumGaz

Çorumgaz Borç Sorgulama

Çorumluların doğalgaz ihtiyaçlarını gidermek için ilin dağıtım ve arıza hizmetini üstlenen Çorumgaz, abonelerinin daha konforlu yaşam şartlarına ulaşmasını sağlamak amacıyla internet üzerinden de hizmet vermeye devam etmektedir. Artık günümüzün internet çağı olduğunu bilen doğalgaz firmalarının hepsi, internet üzerinden fatura sorgulama imkânı sunmaktadır. Bugün Çorumlularında Çorumgaz fatura sorgulama sistemi mevcut ve istedikleri an hemen girip, faturalarını sorgulayabiliyorlar. Hemen kutucukta yer alan kısma, abone numarasını girebilir ve sorgula butonuna basarak borç sorgulama işlemini gerçekleştirebilirler.

Çorumgaz Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?

Abone numarasını bilmeyenler, herhangi bir faturasının üzerine bakarak kolay bir şekilde abone numaralarını öğrenebilir ya da iletişim kısmında yer alan iletişim bilgileri ile Çorumgaz’a ulaşarak abone numaralarını bilmediğini söyleyerek, öğrenebilirler.

Corumgaz-Dogalgaz-Fatura-Borc-Sorgulama

Yukarıda Çorumgaz Borç Sorgulama ekranına ait bir görüntü verilmiştir. Burada görüldüğü kadar basit bir şekilde Abone numaranızı girdikten sonra Sorgula butonuna tıklamanız yeterlidir.

Bunun için tek yapmaları gereken buraya tıklamak ve Çorumgazın sitesine ulaşmaktır.

 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
 
shares