Home / Diğer Sorgulama Araçları / Ego Kayıp Eşya Sorgulama

 

Ego Kayıp Eşya Sorgulama

Ankara’da Ego’ya bağlı toplu taşıma araçlarında eşyanızımı kaybettiniz? Bu yazıyla kaybolan eşyanıza ulaşmanız mümkün olacaktır. Dalgın olabilir ya da farklı sebeplerden dolayı eşyanızı toplu taşıma araçlarında unutabilirsiniz ya da düşürebilirsiniz. Bunlar kayıp eşya bürosunda kayıt altına alınmaktadır ve eşyalarınıza ulaşmanız mümkündür.

Kayıp Eşyamı Nereden Öğrenebilirim?

Kayıp eşyanızı öğrenmeniz öyle zor bir işlem değildir. Toplu taşıma araçlarında unutulan ya da düşürülen eşyalar soför veya hareket görevlilerine teslim edilmesi halinle kayıp eşya bürosuna teslim edilmektedir.Toplu taşıma araçlarında unutulmuş ya da bulunmuş eşyaları görmek için aşağıdaki adrese tıklayınız.

Kayıp Eşyaları Görme   Yandaki adrese tıkladığınızda açılan sayfada en alt bölümde kayıp eşyaların listesi görülmektedir.

Kayıp Eşya İçin Nereye Müracaat Etmem Gerekiyor?

Eşyanızı toplu taşıma araçlarından birinde unuttuysanız ya da kaybettiyseniz Ego Genel Müdürlüğü Otobüs Dairesi Başkanlığı Kayıp Eşya Bürosuna müracaat ederek ulaşabilirsiniz. Kaybolan eşyanızı bulduğunuz taktirde alabilmek için ise hangi güzergahta kaybolduğunu tarih ve zamanının eşyanıza ait bilgileri bildirmeniz gerekmektedir. Bilgiler uyuşuyor eşya gerçekten sizinse görevliden imza karşılığında kaybolan eşyanızı alabilirsiniz.

Kayıp eşya servisinin adresi ise şöyle; Hipodrom Caddesi No : 11 Yenimahalle / ANKARA
Telefon numaraları

EGO Otobüs : 507 12 47
Metro : 354 59 33
Ankaray : 224 11 70

 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
 
shares