Home / Doğalgaz Borç Sorgulama / GAZDAŞ Borç Sorgulama

 

gazdas

GAZDAŞ Borç Sorgulama

 GAZDAŞ aboneleri de her türden hizmetin online olarak yapıldığı günümüz şartlarında haklı olarak interneti kullanarak borçlarını görüntülemek istemektedir. GAZDAŞ fatura sorgulama sistemi sayesinde aboneler günün her saatinde istedikleri an siteye girebilir ve ne kadar borçlarının olduğunu anlık olarak öğrenebilirler. İsterlerse diğer işlemleri de Online İşlemler bölümünden halledebilir, GAZDAŞ veznelerine veya fatura ödeme merkezlerine gitmeden ihtiyaçları olan her şeyi burada çözebilirler.

GAZDAŞ Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?

Aşağıda sorgulama ekranına ait bir görüntü verilmiştir. Sisteme üye olduğunuz kullanıcı adı ve parola ile birlikte giriş yaparak online olarak işlemlerinizi rahatça yapabilirsiniz.

gazdas-borc-sorgulama

Vermiş olduğumuz link sayesinde sayfa üzerinde arama yapmadan kolayca fatura görüntüleme sayfasına ulaşılabilecek ve aramalarını kolay bir şekilde gerçekleştirebilecekler. Yapılan sorgulama sayesinde kişiler, ellerinde faturaları olmasa dahi borçlarını kolayca görüntüleyebilecekler. Bunun için tek bilmeleri gereken kullanıcı adı ve parolalarıdır. Bilmeyenler ise telefon üzerinden ulaşarak temin edebilirler.

GAZDAŞ borç sorgulama sistemine ulaşmak isteyenler ise buraya tıklayarak siteye ulaşabilirler.

 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
 
shares