Home / Diğer Sorgulama Araçları / Geçiş Belgesi Dağıtım Yasağı Sorgulama

 

Geçiş Belgesi Dağıtım Yasağı Sorgulama

Geçiş Belgesi Dağıtım Yasağı Sorgulama işleminizi e devlet sitesi üzerinden yapabilirsiniz. Bu işlemi yapabilmek için öncelikle bir e-devlet şifresine sahip olmuş olmanız gerekmektedir. Eğer e devlet şifreniz var ise aşağıdaki yazıyı okuyarak nasıl geçiş belgesi dağıtım yasağı sorgulamasının yapıldığını öğrenebilirsiniz.

Geçiş Belgesi Dağıtım Yasağı Sorgulama Nasıl Yapılır?

Geçiş Belgesi Dağıtım Yasağı Sorgulama e devlet sitesinde Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığına ait işlemlerin olduğu kısımdan yapılabilmektedir. Geçiş Belgesi Dağıtım Yasağı Sorgulaması yapmak için aşağıdaki adrese tıklayınız.

Geçiş Belgesi Dağıtım Yasağı Sorgulama Yandaki adrese tıkladığınızda e-devlet şifrenizle sisteme giriş yaptığınızda karşınıza şöyle sorgulama kısmı açılacaktır.

Geçiş Belgesi Dağıtım Yasağı Sorgulama Nasıl Yapılır

Bu sorgulama kısmında yetkili olduğunuz firmanın geçiş belgesi dağıtım yasağının olup olmadığını görebilirsiniz. Bunu görebilmek için sizden istenen Firma Bilgileri kısmındaki Vergi No ya da TC kimlik nosunu girmeniz gerekiyor. Gerekli bilgiyi girdikten sonra sorgula dediğinizde dağıtım yasağıyla ilgili bilgiye ulaşabileceksiniz.

 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
 
shares