Gediz Borç Sorgulama

Yazar: Emre Rothzerg Elektrik Borç Sorgulama

Gediz Borç Sorgulama

Gediz Elektrik Aydın, Denizli, Muğla bölgelerinde yaklaşık olarak 1,65 milyon aboneye hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Gediz Elektrik çalışmalarını sürekli artırmaktadır ve 2013 yılında İzmir ve Maniza illerinde de elektrik perakende satış hizmeti vermeye başlamış bir şirkettir. Gediz elektrik aboneleri online hizmet sayesinde internet üzerinden elektrik fatura borç bilgilerini görebilirler. Gediz elektrik borç sorgulama işlemleri tamamen ücretsiz yapılabilmektedir.

Gediz Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?

Gediz borç sorgulama yapabilmek için ilk olarak Gedizelektrik web sayfasına üye olmanız gerekmektedir. Üyelik işleminizi çok basit bir şekilde gerçekleştirdikten sonra artık online işlemler sayfasından elektrik fatura bilginizi sorgulayabilirsiniz.

[button link=”http://online.gedizelektrik.com.tr/uyelik.aspx” icon=”thumbs-o-up” color=”red” window=”yes”]Gediz Elektrik Üye Olmak İçin Tıklayınız![/button]

Üyelik işleminizi gerçekleştirmek için ulaştığınız sayfada tesisat numarası ve sayaç numarası bilgilerinizi eksiksiz giriniz. Kişisel bilgiler kısmındaki bilgileride eksiksiz doldurduktan sonra bilgileri kaydet dediğinizde üyelik işleminiz gerçekleşecektir.

[button link=”http://online.gedizelektrik.com.tr/” icon=”thumbs-o-up” color=”red” window=”yes”]Gediz Elektrik Borç Sorgulamak İçin Tıklayınız![/button]

Açılan üye girişi sayfası;

Gediz Borç Sorgulama Nasıl Yapılır

Üye giriş sayfasındaki e-posta adresi ve şifrenizi yazdıktan sonra giriş yap deyiniz. Artık elektrik fatura borç bilgilerinizin ayrıntısını görebilirsiniz.

 


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL