Home / Garanti Belgesi Sorgulama / Genpa Garanti Sorgulama

 

 

Genpa Garanti Sorgulama

GENPA’nın resmi internet sitesi üzerinden yapılabilen bu sorgulama için aşağıda vermiş olduğumuz bağlantıya tıklayarak yapabilirsiniz. Karşınıza GENPA İmei sorgulama sayfası gelecektir, bu sayfa üzerinden garantisini sorgulamak istediğiniz cihazınızın imei numarasını girerek  yapabilirsiniz. İmei sorgulama sayfasında yalnızca garantisini merak etmiş olduğunuz Genpa çıkışlı cihazın 15 haneli imei numarasını girerek “Gönder” butonuna tıklamanız yeterlidir.

İmei Numarası Nasıl Sorgulanır?

Cihazınıza ait IMEI numarasını *#06# ya da cihazın batarya yuvasında ya da kutusunun üzerinde görebilirsiniz. Karşınıza çıkan 15 haneli imei numarasını aşağıda bağlantıya tıklayarak ulaşacağınız Genpa imei sorgulama sayfasında sizden istenen kutucuğa yazınız.

genpa imei sorgulama

Genpa İmei Sorgulaması Yapmak İçin Tıklayınız!

Arızalı Ürün Takibi

Yetkili teknik serviste bulunan arızalı ürününüzün durumunu öğrenmek için lütfen Servis Takip Numarası veya telefonunuzun IMEI numarasını girerek “Gönder” tuşuna basınız.

Servisteki Cihazının Durumunu Öğrenmek İçin Tıklayınız!

GENPA Hakkında

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmayı hedefleyen GENPA Teknik Servis, tamamıyla bilgisayar otomasyonlu ve kağıtsız ofis ortamında şubeler arası online bağlantıyı kullanan ilk GSM Teknik servisi olarak sektörde öncü olan GENPA Servisleri, cihaz kabulünden, tamir laboratuarına, depodan, cihaz teslimine kadar tamamen veri tabanı ile otomasyona tabi tutulmuş olan çalışma proseslerine sahiptir. Bu özellikler de GENPA Satış Sonrası Hizmetler ekibinin, diğer birçok Teknik Servise nazaran çok daha hızlı hizmet vermesine ve her türlü istatistiki bilginin üretici firmalara çok daha hızlı ve düzenli ulaştırılmasına olanak sağlamaktadır. Sahip olduğu bu otomasyon sistemi ile Genpa, müşterine cihazlarının servisteki durumlarını internet üzerinden online takip edebilme, 0 212 359 0 359 numaralı Genpa Çağrı Merkezi telefon numarasında kullanılan IVR robot operatör sistemi ile 24 saat boyunca serviste bulunan cihaz hakkında durum bilgisi alabilme, yine robot operatör üzerinden ücret onaylama ve kredi kartı ile ödeme yapabilme ve onarımı tamamlanan cihaz hakkında bilginin müşterilerine SMS ile gönderimi gibi birçok katma değerli servis hizmetlerini sunmaktadır.

 

 
 

4 Comments

 1. benim telefonum bozuldu. 2 gün önce genpa yetkili bayinden tamire verdim. Fakat bu sitede takibi göremiyorum. Takip numarası yazınca bulmuyor. Yardımcı olabilir misiniz?

   
  • Ayşe hanım takip numarası yerine telefonunuzun IMEI numarasını girerek Gönder tuşuna bastığınızda da servisteki cihazınızın durumunu öğrenebilirsiniz.

    
 2. hocam bu Genpa’nın teknik servisi çok iyi ve elemanları güzel ilgileniyor. Sizin sağladığınız bilgiler de bunu kanıtlar nitelikte zaten. Ben de bir telefon dükkanı sahibi olarak bu Genpa’ya bayi olmayı düşünüyordum. Beni daha da isteklendirdiniz. Teşekkür Ederim.

   

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
 
shares