Home / Sigorta Borç Sorgulama / Groupama Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

 

groupama-hasar-dosya-sorgulama

Groupama sigorta hasar dosya sorgulama

Bugün birçok kişinin tercihi haline gelmiş olan Groupama sigorta, hasar bilgilerini  internet üzerinden müşterileri ile paylaşmaktadır. Bugün başımıza felaketler gelmesin gelirse de hasarımızın karşılanması için hepimiz sigorta yaptırıyoruz. Eğer başımıza da böyle bir durum gelirse hasar dosya sorgulamasını da internet üzerinden kolaylıkla yapabiliyoruz.

Groupama sigorta hasar dosya sorgulama nasıl yapılır?

Aracınızın ve/veya kazada bulunan diğer araçların yeri ve konumu değiştirilmeden en yakın karakol/trafik zabıtası veya jandarma komutanlığınca tutanak tanzim ettiriniz yada taraflar arasında düzenlenecek anlaşmalı tutanak ile belgelendiriniz.

Anlaşmalı tutanak ile belgelendirilen hasarlarda, hasar anında kazaya karışan araçların farklı açılardan plakası görünecek şekilde fotoğraflarını çekiniz.

Groupama-Sigorta-Hasar-Dosya-Sorgulama

Groupama sigorta hasar dosya sorgulama işlemi için aşağıdaki bağlantıya tıklayarak yukarıda görmüş olduğunuz ekrana yönlendirildikten sonra Hasar Dosya Sorgulama’ya tıklayarak işleme devam edebilirsiniz.

Hasar Dosya Sorgulama

Groupama sigorta da bu internet üzerinden hizmet verme işlemini diğer firmalar gibi uzun zamandır yapmaktadır. Eğer sizlerde Groupama sigortası kapsamında iseniz ve bir hasar dosyanız var ise hemen buraya tıklayarak siteye yönlenebilirsiniz. Sağ tarafta bulunan seçeneklerden hangisi iseniz (bireysel ya da kurumsal) seçeneği seçebilir ve sizden istenilen bilgileri yazarak gerekli tüm bilgileri internet üzerinden alabilirsiniz.

 
 

13 Comments

 1. 63052163/2014 dosya nolu hasar dosyam hakkında bilgi istiyorum

   
 2. seyit ali yalçın says:

  201463049266 dosyam hakkında bigi istiyoru

   
 3. ibrahim curacı says:

  63088874 nolu dosya hakkında bilgi rica ediyorum

   
 4. hatice bal says:

  Berbat bir sigorta şirketi insanları madur edip bekletmek ten başka bir şey yapmıyorlar başına gelmeyen bilemez

   
 5. Hamdi MAVİŞ says:

  63013803/2015 DOSYA NOLU DOSYAM HAKKINDA BİLGİ RİCA EDİYORUM

   
 6. mutlu oto özelservisde yapılan 38BG489 VE201563057489NOLU TRAFİK HASARLI ARACIMIZINÖDEME GÜNÜ NEZAMANBİLGİİSTİYORUZ EPOSTAMIZA MESAŞGÖNDERİRSENİZ MEMNUNOLURUZ

   
 7. jale korkmaz says:

  Merhaba;

  güneş sigorta hasar dosya sorgulama nereden yapabilirim . teşekkür ederim.

   
 8. serdalkış says:

  insanları ugraqstırmakve oyalamakicin ellerinden geleni yapiyorsunuz hic soruncozmek icin caba sarfetmiyorsunuz işinize geldigigidi davranyorsunuz

   
 9. 201663042325 kolu ısrar dosyamn dekontunu istiyorum

   

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
 
shares