Home / Sigorta Borç Sorgulama / Güneş Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

 

Güneş sigorta hasar dosya sorgulama

Güneş Sigorta, sektörünün lider kuruluşlarından biri olarak müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde sigorta hizmetleri sunmaktadır. Milyonlarca kişi ve kurum maddi değerlerini güneş sigortaya emanet etmektedir. Herhangi bir hasar durumunda düzenlenmesi gereken evraklar ve takip edilmesi gereken birçok işlem vardır. Türkiye’nin belki de en eski sigorta şirketlerinden birisi olan Güneş sigorta, hasar işlemlerinin kolaylıkla öğrenilebilmesi için internet üzerinden müşterilerine hizmet vermektedir. Bu hizmetlerden birisi de Güneş sigorta hasar dosya sorgulamasıdır. Siteye girdiğiniz zaman karşınıza çıkacak olan seçeneklerden bir tanesini seçmeli ve elinizde bulunan bilgileri girerek hasar dosyanız hakkında daha detaylı bilgiyi alabileceksiniz. Böylece ofislere gitmenize ya da telefon açmanıza gerek kalmayacaktır.

Güneş sigorta hasar dosya sorgulama nasıl yapılır?

İstediğiniz anda siteye girebilir ve T.C kimlik ya da vergi numaranızı girerek bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer tüzel kişilik ise vergi numarasına gerçek kişi iseniz de T.C kimlik numaranız ile kolayca işleminizi yapabileceksiniz.

Güneş Sigorta Hasar Dosya Sorgulama ekranına ulaştığınızda sizden istenecek bilgiler;

 • Mükellef Türü; Gerçek Kişi/Tüzel Kişi
 • Uyruk; TC/Diğer
 • TC Kimlik No

şeklindedir. Bu bilgileri doğru bir şekilde girdikten sonra “Giriş” butonuna tıklayarak sonuca ulaşabilirsiniz.

gunes-sigorta-hasar-dosya-sorgulama

Yukarıda Güneş Sigorta Hasar Dosya Sorgulama ekranına ait bir resim görüyorsunuz. Bu işlem için buraya tıklamanız ve siteye yönlenmeniz yeterli olacaktır.

 
 

5 Comments

 1. mustafa uzun says:

  hasar dosya hakkında bilgi alamıyoz

   
 2. Merhabalar aracımla 12 02 2016 kaza geçirerek aracima pert kararı verildi ben aracimi güneş sigorta tarafından onarılmasını talep ediyorum bu durumda ne yapmalıyım bilgilendirirseniz sevinirim

   
  • Merhaba Serkan Bey ;
   Öncelikle geçmiş olsun konu hakkında detaylı bilgiyi 0850 222 1957 güneş sigorta müşteri hizmetleri servisini arayarak öğrenebilirsiniz.

    
 3. Benim adıma yatırılan makbuzun bana göndermenizi istiyorum.

   

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
 
shares