Home / Diğer Sorgulama Araçları / Hayat Poliçe Sorgulama

 

Hayat Poliçe Sorgulama

 Hayat poliçe sigortası günümüzde önemli sigorta çeşitlerinden birtanesidir. Bu sigorta ile ailenizi düşünerek hareket edebilirsiniz. Hayat sigortası tam anlamıyla ölüm ya da sakatlanma durumunda para ödeyen sigorta çeşididir. Sigortayı yaptıran lişi sigortalı olduğu zaman içerisinde vefat eder ya da sakat kalırsa sigorta sözleşmesinde geçen ücret vefat durumunda ailesine sakatlık durumunda ise sigortalının kendisine ödenmektedir. Hayat poliçe sigortası genellikle bankalardan kredi çekildiği durumlarda yapılmaktadır. Hayat sigortasıyla ilgili hizmet veren birçok sayfa bulunmaktadır.

Hayat Sigortası Nasıl Yapılır?

Öncelikle şunu söylemeliyiz ki hayat sigortası aynı zamanda ferdi kaza sigortası diyede adlandırılmaktadır. Ferdi kaza sigortasını biraz öncede belirttiğimiz gibi birçok site aracılığıyla sorgulayabilirsiniz. Hayat sigortasını en hızlı şekilde sorgulayabileceğiniz güvenli adreslerden birisi ise Sigorta Bilgi Ve Gözetim Merkezi’nin web sitesidir.  Bu sitede ferdi kaza sigortası sorgulama sayfasına ulaştığınızda karşınıza şöyle bir alan açılacaktır.

Hayat Sigortası Nasıl Yapılır

Görmüş olduğunuz gibi açılan bu alanda sizden sorgulamayı yapabilmeniz için bir kaç bilgi istemektedir. Bu bilgileri girdikten sonra hayat poliçesi sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Hemen ferdi kaza poliçesi sorgulamak için aşağıdaki adrese tıklayınız

Hayat Poliçe Sorgulama

 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
 
shares