Home / Su Borç Sorgulama / İski Borç Sorgulama

 

 iski

İski Borç Sorgulama

Yaşam kaynağımız olan olan suyun İstanbul il sınırlarında dağıtımını üstlenen İski, internet üzeriden borç sorgulama işlemi de dahil olmak üzere birçok hizmet vermektedir. İnternet üzerinden iski borç sorgulama işlemi yapılabilir, ayrıca istenirse sorgulama sonucunda çıkan borçlarda buradan kredi kartı ile ödenebilmektedir. Ayrıca abonelere ödemede kolaylık olması açısından kredi kartı ile taksitlendirme seçenekleri de sunulmaktadır.

İski Borç Sorgulama

Eğer çok yüksek bir faturanız geldi ise ve bunu ödemek istiyorsanız taksite böldürebilir ve daha uzun zaman içerisinde yavaş yavaş ödeyebilirsiniz.  Siteye girdikleri zaman karşılarına “ Mukavele Numarası “ diye bir şey çıkacaktır. Bu hemen altındaki verilen örnekte rahatlıkla görülmektedir. Buradaki örnekteki gibi mukavele numaralarını yazıp, birde güvenlik kutucuğunu doldurduktan sonra iski güncel borçlarını görebilirler.

iski-borc-sorgulama

Yukarıda abone giriş ekranına ilişkin bir örnek resim verilmiştir. Sisteme kayıtlı Eposta adresiniz ve şifrenizle birlikte giriş yaparak İski ile ilgili işlemler gerçekleştirebilir, Üye değilseniz sisteme üye olarak yukarıda işlemlere devam edebilirsiniz.

İski fatura sorgulama sistemine bağlanmak isteyenler buraya tıklayarak siteye erişebilirler.

 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
 
shares