Home / Su Borç Sorgulama / İsu Borç Sorgulama

 

 

İsu Borç Sorgulama

İsu, Kocaeli ilinde faaliyet gösteren su firmalarından bir tanesidir. Kendisi belediye bünyesinde hizmet vermekte ve bütün Kocaeli halkına kesintisiz su imkânı sağlamaktadır. Sağladığı birçok avantajın yanında aynı zamanda da internet üzerinden de borç sorgulama imkânı sunmaktadır. İsu borç sorgulama hizmetini internete sürmüş olan bu firmanın ofisine gitmeden de ne kadar borcunuzun olduğunu öğrenebilecek ve kolayca kredi kartı ile ödeyebileceksiniz.

İsu Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?

Aşağıda İsu fatura/borç sorgulama ekranına ilişkin bir görüntü mevcuttur. Bu ekrana ulaşabileceğiniz bağlantı ve yapmanız gereken işlemler aşağıda verilmiştir.

İsu su faturası borç sorgulama alanına ulaştığınızda sizden istenen abone numarası ve sicil numarasını gerekli alana girerek tamam dediğinizde su borcunuza ulaşabilirsiniz.

İsu Fatura Sorgulaması Yapmak İçin Tıklayınız!

İsu Borç Ödeme Nasıl Yapılır?

İsu su faturanızı ödemek için sizden istenen bilgileri gerekli ekrana girmeniz gerekmektedir. Bu bilgiler abone numarası ve sicil numarasıdır.  Bilgileri girdikten sonra tamam dediğinizde kredi kartınızda fatura ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

İsu Su Faturası Ödemek İçin Tıklayınız!

 

 
 

2 Comments

  1. İsu saolsun şu sıralar borçları fazla gönderiyor. Arkadaş herşeye zam herşeye zam bu ne ya biraz şu su faizlerini çoğaltacağınıza azaltın kardeşim birazda bize acıyın zenginlere değil. Su faturası 100 lira nedir kardeşim aldığımız maaş nede bu kafar faiz ödüyoruz geldikçe geliyor faizler yeter beeeeeeeeee

     
    • Merhaba Ali bey. Eğer çok su harcamadan o ödemeyi yaptığınızı düşünüyorsanız belki sayacınızda sorun olabilir. İsu yetkililerini arayarak bilgi almanızda fayda var.

       

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
 
shares