Home / Sigorta Borç Sorgulama / Liberty Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

 

Liberty Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

Liberty Sigorta, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayan bireysel otomobil, konut ve ferdi kaza sigortalarının yanı sıra nakliyat, mühendislik, tarım, iş yeri sigortaları gibi çok çeşitli ürün ve hizmetleri sunmaktadır.Firmaya güvenen milyonlarca kişi ve kurum maddi varlıklarını sigorta ettirmektedir.Liberty Sigorta aracılığıyla sigortaladığınız malınızda herhangi bir hasar oluşması durumunda hasar dosyası oluşturulmaktadır. Bu dosya ile ilgili gelişmeleri Liberty Sigorta firmasının sitesindeki online işlemler menüsünden sorgulama yaparak takip edebilirsiniz.

Liberty Sigorta Hasar Dosya Sorgulama Nasıl Yapılır?

Sorgulama işlemi internet üzerinden kolayca gerçekleştirilmektedir işlemin nasıl yapılacağını aşağıda kısaca açıkladık.Bu adımları takip ederek sonuca ulaşabilirsiniz.

Liberty Sigorta Hasar Dosya sorgulama işlemi için hasar dosyanızın bulunması gerekmektedir.

Hasar dosyanızın durumunu öğrenmek için “Online İşlemler” menüsü altında yer alan “Hasar ile İlgili Hizmetler” linki altındaki “Hasar Dosyası Sorgulama” uygulamamızdan yararlanabilir veya 0850 222 555 7 numaralı telefondan Hasar Hizmet Merkezi‘mizi arayabilirsiniz.

liberty-sigorta-hasar-dosya-sorgulama

Liberty Sigorta Hasar Dosya Sorgulama işlemi için aşağıda gördüğünüz sorgulama ekranına ulaştıktan sonra sizden istenen bilgiler;

 P
şeklindedir. Bu bilgileri girdikten sonra aşağıdaki “Sorgula” butonuna tıklayınız.

Buraya tıklayarak libery sigorta hasar dosya sorgulama işlemine devam edebilirsiniz.

 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
 
shares