Mahkeme Dava Sonucu Sorgulama

Yazar: Emre Rothzerg Adalet Bakanlığı Sorgulama

Mahkeme Dava Sonucu Sorgulama

Adınıza açılmış dava olup olmadığını e-devlet sistemi üzerinden nasıl sorgulayabildiğinizi daha önce anlatmıştık bu makalemizde ise sizlere mahkeme dava sonucunuzu nasıl öğrenceğinizi anlatacağız. Mahkeme dava sonucu benim ne işime yararki zaten biliyorum diyenleri duyar gibiyim. Fakat olurda davanıza gidemezseniz acil bir durum olursa bu gibi durumlarda sonucu öğrenmek isteyeceksinizdir.

Mahkeme Dava Sonucu Nasıl Öğrenilir?

Dava sonucunuzu öğrenmek için hangi ilde hangi adliyede davanız olduysa o adliyenin hangi mahkemesinde dava görüldüyse; internetten arama motorlarına ilgili adliyeyi ve mahkemesini yazarak telefon numarasına ulaşmalısınız. Telefon numarasına ulaştığınızda dava sonucunuzla ilgili sizlere bilgi verilecektir ve böylelikle bu meraktanda kurtulmuş olacaksınız. Mahkeme dava sonucu öğrenmeyle ilgili tüm sorularınızı bizlere yazabilirsiniz.

Mahkeme dava dosyası sorgulamak için ise aşağıdaki adresi kullanabilirsiniz.

[button link=”https://sorgulama-tr.net/mahkeme-dava-dosyasi-sorgulama.html” icon=”thumbs-o-up” color=”red” window=”yes”]Mahkeme Dava Dosyası Sorgulamak İçin Tıklayınız![/button]


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL