Home / Doğalgaz Borç Sorgulama / Malatyagaz Borç Sorgulama

 

 

 malatyagaz-borc-sorgulama

Malatyagaz Borç Sorgulama

Malatyagaz  internet üzerinden kullanıma sunduğu  Malatyagaz borç sorgulama sistemi hizmeti sayesinde, müşterilerinin anlık olarak borçlarınını sorgulanması için imkan sağlamaktadır. Bugün birçok kişinin internet kullandığı ve çoğununda internet üzerinden faturalarını ödediğini düşünürsek, Malatyagaz fatura sorgulama sisteminin ne kadar yararlı ve faydalı olacağını görebiliriz.

Bugün birçok anlaşmalı banka her ne kadar internet üzerinde kişilerin borçlarını gösteriyor da olsa, insanlar teyit amaçlı olarak yine de borçlarının ne kadar olduğunu gözleri ile birde o firmadan görmek isterler.

Malatyagaz Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?

 

Bu işlem elinizdeki bilgilere göre iki çeşit yapılmaktadır. Abone no ile sorgulama ve TC Kimlik No ile sorgulama şeklindedir. Eğer abone numarası ile sorgulama yapmak isterseniz yanında sözleşme numaranızı da yazmanız gerekecektir. TC Kimlik numarası ile yapılan sorgulama için ek bir bilgiye ihtiyaç duyulmadan güvenlik kodunu da yazarak “Gönder” butonuna basmanız yeterli olacaktır.

Aşağıda Malatyagaz Borç Sorgulama ekranına ait bir resim yer almaktadır. Yönlendireceğimiz sorgulama ekranı bu şekildedir.

malatya-gaz-borc-sorgulama

Borç/Fatura sorgulaması yapmak için buraya tıklayabilir ve Malatyagaz sorgulama sayfasına ulaşabilirsiniz.

 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
 
shares