Home / Randevu Sorgulama / Medicana Randevu Sorgulama

 

medicana hastanesi

Medicana Hastanesi Nerelerde Var?

Medicana Hastanesi‘nin olduğu yerler Ankara, Avcılar, Bahçelievler, Beylikdüzü, Çamlıca, Haznedar, Konya, Samsun, Sivasta vardır.

Medicana Hastanesi Muayane Ücreti Ne Kadar?

Çoğu özel hastanelerde olduğu gibi Medicana hastanesinde de bir muayene ücreti mevcuttur. Muayene ücretini öğrenmek için Medicana hastanesinin çağrı merkezi numarasını arayabilirsiniz.
Çağrı merkezi numarası : 0850 460 63 34

Medicana Hastanesi Randevu Alma

Medicana hastanesinden muayene olmak için randevu almak istiyorsanız bunu internet üzerinden de online olarak gerçekleştirebiliyorsunuz.  İnternet üzerinden Medicana hastanesine randevu alma sistemi e randevu diye geçmektedir. Medicana hastanesine internet üzerinden nasıl randevu alınır size örneklerimiz ile açıklayacağız. Aşağıdaki resim alanı sisteme randevu almak için girdiğinizde açılacaktır.

medicana randevu alma

Açılacak bu alanda size hangi Medicana hastanesine randevu almak istiyorsunuz onu soracaktır. Randevu almak istediğiniz hastaneler listede dizili olacağından istediğiniz hastanenin üzerine bir sefer tıklamanız yeterli olacaktır. Daha sonra karşınıza hangi bölüme randevu almak istediğinizi soran bir sayfa gelecek, yine buradan üzerine bir sefer tıklayarak bölümü seçiyorsunuz, yine açılacak olan alanda size hangi doktora randevu almak istiyorsanız onu üzerine bir sefer tıklayarak seçebiliyorsunuz. Onuda seçtikten sonra randevunuzu hangi tarihte hangi saate almak istediğinizi seçmeniz gerekmektedir. Tarih ve saati seçtikten sonra aşağıdaki gibi bir alan açılacaktır.

medicana randevu sorgulama

Açılan bu alanda son olarak girmeniz gereken bilgiler var. Burada randevu almak istediğiniz kişinin T.C kimlik numarasını ve diğer istenen kimlik bilgilerini girmeniz gerekiyor. E-posta ve cep telefonu numarasıda girdikten sonra son olarak Randevu Özetiniz yazan kısmı okuyunuz . Bir yalnışlık yapıp yapmadığınızı hangi bölüme saat kaça randevu aldığınızı kısacası randevu bilgilerinizi o alanda görebilirsiniz. Yukarıdaki resimdeki Randevu Özeti örnektir. Okuyup emin olduktan sonra randevu al butonuna basarak işlemi tamamlayabilirsiniz. Geçmiş olsun. Hemen Medicana hastanesinden randevu almak için aşağıdaki alana tıklayınız.

Medicana Hastanesi Randevu Almak İçin Tıklayınız!
 
 

2 Comments

  1. Ben 2 gün önce bir randevu aldım fakat, ailemle tatil programım değişti. Bu randevuyu iptal ettirip,3 hafta sonraya nasıl alabilirim. Bunu internetten düzeltme şansımız var mı? Teşekkürler.

     
    • Medicana Sağlık Grubu müşteri hizmetleri numarası 0850 460 63 34 nolu telefonu arayarak buradan istediğiniz bilgiye ulaşabilirsiniz.

       

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
 
shares