Online Ego Bakiye Yükleme

Yazar: Emre Rothzerg Diğer Sorgulama Araçları

Online Ego Bakiye Yükleme

Ankaralıların yüzünü güldüren Ego Cepte uygulamasıyla artık online olarak kredi kartınız ile ego kartınıza bakiye yüklemesi de yapabileceksiniz. Ego bakiye yükleme yapmak için Ego bakiye yüklemesi yapan yerleri aramanıza gerek kalmadan sadece bir kaç işlemle cep telefonunuz sayesinde istediğiniz miktarı AnkaraKartınıza yükleye bileceksiniz. Kartınızın bakiyesi bitti ve kart bakiye yükleme noktası size çok uzak fakat otobüs bulunduğunuz noktadan geçiyor, işte böyle durumlarda size çok kolaylık sağlayan bu uygulama devreye giriyor. EGO CEPTE uygulamasını halen yüklemediyseniz aşağıdaki adrese tıklayarak yükleyebilirsiniz.

EGO CEPTE UYGULAMASI İÇİN TIKLAYIN

Ego Cepte uygulamasını akıllı telefonunuza indirdikten sonra artık sizde online olarak otobüs nerede seçeneğinden ve online olarak bakiye yükleme fırsatından yararlanabileceksiniz.
ego bakiye yüklemeYandaki resimde de görmüş olduğunuz gibi bir yükleme alanı mevcut. EGO Cepte uygulamanızdan özel menü kısmına girerek AnkaraKart işlemlerinin olduğu bölüme girerek online yükleme seçeneğinden örnek resimde de görmüş olduğunuz gibi AnkaraKart numaranı, kartınızın arkasındaki ilk 4 hanesini, yüklemek istediğiniz bakiyeyi ve tc kimlik numaranızı yazarak ileri tuşuna bastığınızda yükleme işleminizi gerçekleştirmek için kredi kart bilgilerinizi girerek bakiye yüklemenizi gerçekleştirmiş olacaksınız.

ÖNEMLİ NOT:

1- Kartınıza bakiyenin yüklenebilmesi için otobüsdeki ya da metrolardaki validatörlere kartınızı okutmanız gerekmektedir.
2- Online yapılan yüklemeler sisteme 1 saat sonra yansımaktadır.

 


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL