Home / Genel / Pamukkale Turizm Sefer Sorgulama

 

Pamukkale Turizm Sefer Sorgulama

Pamukkale Turizm Tanıtımı

Pamukkale turizm 1962 yılında kurulmuştur. Pamukkale turizm ilk seferlerini Denizli-İstanbul, Denizli-Ankara güzergahlarında yapmıştır. O yıllarda güven veren hizmetleriyle ve samimi duruşuyla kısa sürede yolcuların büyük ilgisini ve güvenini kazanmıştır. 1972 yılına geldiğinde ise bir çok güzergahta hizmet vermeye başlamıştır.

Pamukkale Turizm Sefer Sorgulama Nasıl Yapılır?

Pamukkale Turizm sefer sorgulama işlemini yapmanın 2 yolu vardır. Bunlardan birtanesi iletişim numarası olan 0 850 333 35 35 nolu telefonu arayarak gitmek istediğiniz şehri belirterek hangi koltuk ve hangi saat aralığının boş olduğunu öğrenebilirsiniz. Diğer bir yolu ise pamukkale turizmin resmi web sitesine girerek sefer sorgulamayı gerçekleştirebilir . Hatta kredi kartınız ile satın alabilirsiniz. Pamukkale turizmin web sitesinden sefer sorgulama işlemini yapmak için web sitesine ulaştığınızda aşağıdaki resim alanı açılacaktır.

Pamukkale Turizm Sefer Sorgulama Nasıl Yapılır

Açılacak olan bu alanda Kalkış yerini, Varış yerini ve gitmek istediğiniz tarihi seçerek sefer sorgulamaya tıklayınız. Hemen Pamukkale turizm sefer sorgulamak için aşağıdaki linke tıklayınız.

Pamukkale Sefer Sorgulama

 

 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
 
shares