Home / SGK / Sgk Borcu Yoktur Sorgulama

 

Sgk Borcu Yoktur Sorgulama

Sosyal Güvenlik Kurumu sigorta mükelleflerinin işlemlerini daha hızlı ve kolay yapabilmesi açısından web sitesi üzerinden online işlemler üzerinden sürekli yeni hizmetler sağlamaktadır. 2006 yılından beri online işlemler hizmeti sağlayan SGK son derece yoğun bir hizmet sağlamaktadır. SGK tarafından vatandaşlara sunulan bu sorgulama türleri ise oldukça fazla aranan içeriklerdir.

Her vatandaş Sosyal Güvenlik Kurumu’nun online işlemler hizmetini kullanarak sigortasıyla ilgili işlemleri dakikalar içerisinde gerçekleştirebilir. SGK tarafından sunulmuş bir diğer sorgulama da borcu yoktur belgesidir. SGK’ya olan borçlarınızın ödemesi bittiğinde Sosyal Güvenlik Kurumundan borcu yoktur belgesi alabilirsiniz. İşte bu belgenin sorgulamasını online olarak SGK’nın internet sitesinden SGK borcu yoktur sorgulama sayfası üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

SGK Borcu Yoktur Sorgulaması Yapmak İçin Tıklayınız!

Sisteme giriş yapabilmek için kullanıcı adı sistem şifresi ve işyeri şifresini girerek giriş tuşuna basmalısınız. Artık sizde borcu yoktur levhanızı görebilirsiniz.

 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
 
shares