Home / SGK / Şifresiz SSK Hizmet Dökümü Sorgulama

 

Şifresiz SSK Hizmet Dökümü Sorgulama

Şifresiz SSK Hizmet Dökümü Sorgulama

Şifresiz bir şekilde SSK Hizmet Dökümü Sorgulama işlemini nasıl yapacağınızı ve sorgulama ekranında sizleri nelerin beklediğini açık bir şekilde bulabilirsiniz.

Sosyal Sigortalar Kurumu ( SSK ) Hizmet Dökümü Sorgulama işlemini insanlar çoğu zaman iş başvurularında kullanmak için istemektedirler. Sosyal Güvenlik Kurumu ( SGK ) tarafında yapılan çalışmalar sonucunda E-Devlet sistemini kullanmayan veya henüz E-Devlet şifresi almamış olan insanlar için Şifresiz SSK Hizmet Dökümü Sorgulama sayfası kullanıma açılmıştır. Sigortalılık Sorgulama sayfası ile birlikte Şifresiz hizmet dökümü sorgulaması yapabilirsiniz. Bunun için nüfus cüzdanımızda bulunan bilgiler yeterli olacaktır.

Şifresiz SSK Hizmet Dökümü Sorgulama Nasıl Yapılır?

SGK Sigortalı Sorgulama sayfasına girdiğimizde Şifresiz SSK Hizmet Dökümü Sorgulaması işlemini tamamlayabilmek için karşımıza aşağıdaki gibi bir sayfa çıkacaktır. Bu sayfadaki bilgileri doğru ve eksiksiz doldurarak ilerliyoruz. Sizden istenen bilgiler sırasıyla;

  • T.C. Kimlik No
  • il
  • Doğum Yılı
  • Cilt Numarası
  • Güvenlik Kodu

sifresiz-ssk-hizmet-dokumu-sorgulama

şeklindedir. Bu bilgileri girdikten sonra “Bilgileri Sorgula” butonuna tıklayarak sorgulama sisteminin çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Açılan sayfada birçok sorgulama yapabilirsiniz. Şifresiz SSK Hizmet Dökümü sorgulaması için sol tarafta bulunan listeden Hizmet Dökümü bağlantısına tıklıyoruz ve alt menüleri olan 4A hizmet dökümü ve 4B hizmet dökümü listesi geliyor. Sigortalılık durumunuza göre bunlardan birini seçerek SSK Hizmet Dökümü sayfasına ulaşabilirsiniz.

Şifresiz SSK Hizmet Dökümü Sorgulamak İçin Tıklayınız!

 

 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
 
shares