Home / SGK / SSK Sorgulama

 

SSK Sorgulama

Sosyal Güvenlik Kurumu internet üzerinden vatandaşlara hizmet sunmaya devam ediyor. Hizmet standartını yüksek tutan Sosyal Güvenlik Kurumu modern yaşamla birlikte gelen teknolojiye ayak uydurarak sürekli yenilikler sunuyor. Ülkemizde sigorta mükellefleri Sosyal Güvenlik Kurumunun hizmete sunmuş olduğu SSK sorgulama sayesinde sadece bir kaç dakika içerisinde sigorta bilgileriyle ilgili en güncel detaylara ulaşabiliyorsunuz.

E-devlet üzerinden insanlara hizmet veren SSK sorgulama uygulamasının adı 4A hizmet dökümü olarak geçiyor. Yapacağınız bu sorgulama ile sigorta bilgilerinize ulaşacaksınız.

SSK Sorgulama Nasıl Yapılır?

E-devlet üzerinden yapılan SSK sorgulamasında en güncel ssk prim bilgilerinize ulaşabilirsiniz. E-devlet şifrenizle hemen ssk sorgulamanızı yapmak için aşağıdaki adrese tıklayınız.

SSK Sorgulaması İçin Tıklayınız!

Karşınıza gelen giriş sisteminde T.C. kimlik numaranızı ve e-devlet şifrenizi yazdıktan sonra giriş yap dediğinizde 4A hizmet dökümünüz açılacaktır. Burda ssk sicil numaranızı ve toplam sigortalı olduğunuz gün sayınızı göreceksiniz. SGK hizmet dökümünüzde ise işyeri no/hizmet türü, dönem ay, belge kodu/türü, işe giriş tarihi, gün, kazanç ve işten çıkış tarihi bilgilerinizde yer almaktadır bunlarıda ssk sorgulaması yaptığınızda göreceksiniz.

 

 
 

2 Comments

  1. bu maaşı verenle 3 çocuk isteyenler bu parayla kirada oturarak elektriği su vererek gelsin kendileri, bir geçinsinler biraz vicdan olması gerekir bir ev kirası 650 700 tl ne yiyip ne içeceğiz camilere dilenmeye mi çıkalım hırsızlık mı yapmaya çıkalım

     
  2. Aynen öyle Mustafa bey. Size katılıyorum. Bu ücretle çok zor geçiniliyor. Sonumuz ne olacak bilmiyorum. Hayırlısı olsun.

     

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
 
shares