Home / Doğalgaz Borç Sorgulama / Sürmeligaz Borç Sorgulama

 

surmeli

Sürmeligaz Borç Sorgulama

Sürmeligaz abonelerine internet üzerinden büyük  kolaylık borçlarının ne kadar olduğunu ve son ödeme tarihlerini anında öğrenebiliyorlar. Faturaları daha çıkmadan bile borçlarını öğrenebildikleri gibi aynı zamanda hangi noktalara ödeme yapmaları gerektiklerini de buralardan kolayca öğrenebiliyorlar. Kullanıcılarına daha konforlu hayat şartyları sağlamayı hedefleyen firma sorgulama işlemlerini sitesinde yer verdiği sistem ile sağlıyor. Bu işlemim nasıl yapılacağını kısaca aşağıda açıkladık.

Sürmeligaz Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?

Aşağıda sorgulama ekranına ait bir görüntü verilmiştir. SürmeliGaz, müşterileri için kolay olmasını hedefleyerek yapmış olduğu oldukça basit ve kullanışlı bir sorgulama sistemine sahip. Bu ekranda abone numaranızı yazarak “Borç Sorgula” butonuna basmanız yeterli olacaktır.

surmeligaz-borc-sorgulama

 

Sürmeligaz fatura sorgulama sistemi sayesinde insanlar artık evlerinden çıkmadan borçlarını görebiliyor ya da faturalarını ödemeye gittiklerinde herhangi bir sürpriz ile karşılaşmıyorlar. Bu nedenle de son derece faydalı olan bu sistem, tüm Türkiye’de neredeyse bütün firmalar tarafından kullanılıyor. Bu firmalardan birisi olan Sürmeligaz da müşterilerine bu olanağı sağlayarak onlara en iyi hizmeti veriyor.

Bunun ise yapmaları gereken buraya tıklamak ve Sürmeligaz borç sorgulama sistemine yönlenmektir.

 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
 
shares