Home / Diğer Sorgulama Araçları / Tehlikeli Madde ve Tüpgaz Poliçe Sorgulama

 

Tehlikeli Madde ve Tüpgaz Poliçe Sorgulama

Her işte azda olsa bir tehlike olduğu gibi gerçekten tehlikeli olan bazı işlerde mevcut Türkiye’de. Bu sigorta ise tehlikeli işler için önem arz etmekte. İşyerinde yaşanacak olası tehlikeli anlar ve zararlar karşısında, sigorta ile anlaşılan sözleşmedeki ücret alınabilmektedir. İşyerleride böylelikle bu sigorta ile kendilerini güvence altına almaktadır. Bu sigorta ise tehlikeli madde ve tüpgaz gibi işlerle uğraşan firmalar için hazırlanmış bir sigorta çeşididir. Yaptırdığınız bu sigorta ile ilgili sigortanın durumuyla alakalı bilgi almak ve detaylara ulaşmanız Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezinin yaptığı sistemle mevcuttur.

Tehlikeli Madde ve Tüpgaz Poliçe Sorgulama Nasıl Yapılır?

Tehlikeli madde ve Tüpgaz poliçe sorgulama işleminizi Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi’nin resmi web site aracılığıyla yapmak istediğinizde şöyle bir sayfayla karşılaşacaksınız.

Tehlikeli Madde ve Tüpgaz Poliçe Sorgulama Nasıl Yapılır

Ulaşacağınız bu sayfada poliçeyle ilgili detaylara ulaşmak için; Sigorta şirketinin adını, acente numarasını, poliçe numarasını ve yenileme numarasını girerek resimdeki karakterleri yazdığınızda ara butonuna tıklayarak sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Hemen sorgulama yapmak için aşağıdaki adrese tıklayınız.

Tehlikeli Madde ve Tüpgaz Poliçe Sorgulama

 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
 
shares