Home / Diğer Sorgulama Araçları / Tramer Kaydı Sorgulama

 

Tramer Kaydı Sorgulama

Ücretsiz tramer kaydı nasıl sorgulanır sizlere en basit ve kısa yöntemiyle anlacağız. Aşağıdaki tramer kaydı sorgulama yöntemini okuduğunuzda sizde tramer sonucunuza ulaşabilirsiniz. Tramer kaydı sorgulama işleminizi 2 farklı şekilde yapabilirsiniz. Birisi online olarak internet üzerinden diğeri ise cep telefonunuzdan gerçekleştirilebiliyor. Araçla ilgili tramer kayıtları Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi sistemi tarafından öğrenilmektedir.

Tramer Kaydı Nasıl Sorgulanır?

Tramer kaydı sorgulama işlemi tramer.org.tr web sitesi Trafik Sigortaları Bilgi Merkezinden gerçekleştirilebilmektedir. Tramer kaydı sorgulaması yaparken aşağıdaki örnek resimdeki gibi bilgiler yer almaktadır.

ücretsiz tramer kaydı sorgulama

Açılan bu ekranda sorgulama işleminizi gerçekleştirebilmek için sizden istenen kullanıcı tipi, e-mail, sigorta şirketi, acente no, ticaret sicil numarasını girmeniz gereklidir. Bu bilgileri yazdıktan sonra giriş dediğinizde tramer kaydı sorgulama işleminize ulaşabilirsiniz.

Tramer Kaydı Sorgulamak İçin Tıklayınız!

Diğer sorgulama işlemi olan tramer sorgulamasını cep telefonunuzdan gerçekleştirebileceksiniz. Cep telefonunuzun mesajlar bölümüne girerek araç plakasını yazıp 5664′ e mesaj gönderin. Size bir mesaj gelecek, mesajda plakasını yazıp gönderdiğiniz araçlar ilgili tüm hasar bilgilerine ulaşabileceksiniz.

 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
 
shares