Tredaş Borç Sorgulama

Yazar: Emre Rothzerg Elektrik Borç Sorgulama

Tredaş Borç Sorgulama

Trakya bölgesinin elektrik dağıtım işlerini yapan Tredaş toplamda 3 il ve 2 büyük ilçede hizmet vermektedir bunları sıralayacak olursak;

  • Tekirdağ
  • Edirne
  • Kırklareli
  • Çorlu
  • Çerkezköy

Tredaş aboneleri internet yardımıyla borçlarını çok kolay bir şekilde öğrenebilirler. Evinize fatura gelmedi sorununa artık son online olarak öğreneceğiniz borcunuz sayesinde faturalarınızı geç yatırmaya son diyeceksiniz.

Tredaş Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?

Tredaş elektrik borç sorgulama internet aracılığıyla öğrenilebildiği için bu hizmette Tredaş’ın kendi resmi web sitesi üzerinden gerçekleştirilebilmektedir. Farklı web sitelerine bilgilerinizi girerek aldanmayınız. Tredaş fatura sorgulama sayfasında sizden toplamda 3 bilgi istenecektir bunları doldurduktan sonra elektrik fatura sorgulamanızı gerçekleştirmiş olacaksınız.

[button link=”http://www.tredas.com.tr/Online-Islemler/Sayfalar/Fatura-Borc-Sorgulama.aspx” icon=”thumbs-o-up” color=”red” window=”yes”]Tredaş Borç Sorgulaması Yapmak İçin Tıklayınız![/button]

Tredaş Borç Sorgulama Nasıl Yapılır

Açılan bu sayfada Tredaş faturanızı sorgulamak için istenen 3 bilgiyi gerekli boşluklara girerek ‘Borç Sorgula’ butonuna tıklayınız.


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL