Home / Kredi Sorgulama / Vakıfbank İhtiyaç Kredisinde Gerekli Olan Evraklar

 

Vakıfbank İhtiyaç Kredisinde Gerekli Olan Evraklar

Kolay Kredi Vakıf’ta

Bankacılık işlemleri de bürokrasi işlemleri gibi belli kurallara tabidir. Bankacılık işlemlerinden birisi olan taşıt kredisi kullanımlarında Vakıfbank İhtiyaç Kredisi İçin Gerekli Olan Evraklar müşteriler için kolaylaştırılmış durumda.

Size sunulan Vakıfbank İhtiyaç Kredisi İçin Gerekli Olan Evraklar’dan başvuru formunu eksiksiz olarak doldurmanın yanında gelir grubunuza göre bazı ek belgelerde istenmektedir.

*Başvuru sahibi ve kefilin nüfus cüzdanı fotokopileri.

*Aynı şekilde başvuru sahibi ve kefilin ikametgah belgelerinin yanında bu adreslere ait en son tarihli herhangi bir kurun faturası ibrazı ( telefon, doğalgaz, elektrik vb. )

*Kredi kullanan kişi herhangi bir kurumda ücretli olarak çalışıyorsa gelirin gösterene gelir belgesi veya maaş bordrosu ve aynı şekilde kefil kişinin de aynı evrakları ibrazı.

*Çalıştıkları kuruma dahil olduklarını gösteren bir belge.

*Çalıştıkları kurumdan imzaların kendilerine ait olduğunu gösteren belge ile maaşlarının herhangi bir haciz altında olmadığını gösteren belge.

*Kişi emekli ise çalıştığı bankadan maaş bilgisini ve maaşının üzerinde haciz olmadığını gösteren belge ile hsap cüzdanı.

*Serbest meslek sahiplerinin bağlı oldukları odadan belge ve son dönemlere ait vergi levhası, hesap özet ve imza sirküleri.

*Kişi esnaf ve sanatkar lehası altında faaliyet gösteriyorsa kayıtlı olduğu odadan yazılı ve onaylı belge, vergi levhası, hesap özeti ve imza sirküleri.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi İçin Gerekli Olan Evraklar’dan sonunucusu ise kişinin mal varlığını gösteren tapu, ruhsat vb. Gibi belgeler.

 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
 
shares