Home / Garanti Belgesi Sorgulama / Vatan Bilgisayar Garanti Sorgulama

 

Vatan Bilgisayar Garanti Sorgulama

Ülkemizde önde gelen isimler arasında yer alan ve teknoloji konusunda çoğu elektronik eşyayı bünseyinde bulunduran Vatan Computer bilgisayar, akıllı telefon ve birçok ürünle piyasada çok tercih edilen mağazadır. Vatan Computer’dan aldığınız bir ürünle ilgili sorun yaşıyorsanız ve arızalı olduğunu düşünüyorsanız Vatan Computer mağazalarından birisine ürününüzü götürerek garanti süresi içerisindeyse yapılması talebinde bulunabilirsiniz. Bu doğrultuda ürününüz garantiye gider ve size bir servis takip formu verilir. Bu servis takip formunu ürününüzü teslim almada kullanacağınız için kaybetmemeniz gerekiyor. Vatan Computer müşterilerine garanti ve servis konusunda büyük destek sağladığı gibi internet üzerinden ürününüz hakkında bilgi alma şansınıza sağlıyor. Vatan Bilgisayardan aldığınız servis takip formu sayesinde online olarak internet aracılığıyla garanti sorgulaması yapabilirsiniz. Sorgulama sonucunda ürününüze ait yapılan işlemler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Vatan Computer Garantideki Ürün Takibi İçin Tıklayınız!

vatan bilgisayar ürün takibi

Garantideki ürününüz ile ilgili bilgi almak için yukarıdaki adresten Vatan Bilgisayarın sitesine ulaştığınızda bir üstte bulunan resmideki sorgulama kısmını göreceksiniz. Orada yer alan servis numarası ve fatura numarasını sizden istenilen boş alanlara yazarak göster butonuna tıklayınız.

 
 

10 Comments

 1. vatan bilgisayardan bir telefon almıştım. ancak faturasını kaybettim. telefonun garantisinin olup olmadığını nasıl anlayabilirim? vatan bilgisayara gitsem tekrar faturamın örenğini alabilirmiyim?

   
  • Merhaba
   Vatan bilgisayar mağazasındaki yetkililer cihazınızla ilgili bilgiye muhtamelen imei numarasından ulaşıp size detaylı bilgi verebilirler.

    
 2. a1 hafda önce almış oldugum cihazı başka bi cıhazla degişmek istiyorum mumkunmu

   
  • Eğer almış olduğunuz ürün sıfır durumda ve deforme olmadıysa 14 günlük iade süreci mevcuttur. Almış olduğunuz Vatan Bilgisayar şubesinden bu durumu net olarak öğrenebilirsiniz.

    
 3. vatandan telefonum için keyifli garanti satın aldım ekranı kırıldı söledikleri yere telefonu kargoladım 1 hafta oldu ne telefonu aldık diye bir msj geldi nede yaptık diye intten telefonun durumunu öğrenemiyorum illa aramam mı gerekiyor

   
 4. Ankara Vatan Bilgisayar says:

  Vatan bilgisayarı seviyorum…

   
 5. Bilal bayraktar says:

  Sony M5 telefonumda sıkıntı var garanti için ürünü aldığım yere mi teslim edicem

   
  • Ürünü aldığınız yer garanti için kabul edebilir ya da sizi yönlendirebilir. İsterseniz direkt Sony ile iletişime geçebilirsiniz.

    
 6. Asus bilgisayar aldım 2015 in şubat ayında. Acaba hala garantisi devam ediyor mu ? Kaç yıl oluyor garantileri. Markası Asus

   
  • Muhtemelen garantisi devam etmiyordur. Elektronik ürünlerin standart olarak bilinen garanti süresi 24 ay yani 2 yıldır. Anlatımdaki adımı uygulayarak garanti süresinin kalıp kalmadığını sorgulayabilirsiniz.

    

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
 
shares