Home / Telefon Borç Sorgulama / Vodafone Borç Sorgulama

 

Vodafone borç sorgulama

Vodafone borç sorgulama sistemi internet üzerinden olduğu gibi telefon üzerinden de özel bir kanal ile kolaylıkla yapılabilmektedir. Güncel borcunu anında ve kolayca öğrenmek için yazımızın devamını okuyabilir ne kadar borcunuzun kaldığını çeşitli yollardan nasıl görebileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Vodafone Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?

Vodafone fatura sorgulama sistemi sayesinde insanlar artık bayilere gitmiyor ya da her ay faturasının gelmesini beklemiyor. Ayrıca daha faturaları kesilmeden de ne kadar tahmini fatura geleceğini de görebiliyorlar.  Gerekli bilgiler girildikten sonra, fatura bilgileri kısmından işlemler yapılabilir. Buradan ne kadar borcunuzun olduğunu görebilir ve isterseniz ödemenizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

İki şekilde borç/fatura sorgulama işlemi yapabilirsiniz;

1. İnternet Üzerinden Vodafone Borç Sorgulama

Aşağıda Vodafone’un resmi internet sitesi üzerinden online işlemlere giriş yapacağınız ekran görüntüsü verilmiştir. Öncelikle bu ekrana ulaşabilmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayın.

vodafone-borc-sorgulama

Vodafone Borç Sorgulamak İçin Tıklayınız!

Borç sorgulama ekranına ulaştığınızda telefon numarası ve şifre ile birlikte giriş yapmanız gerekmektedir. Şifre almak için S yazıp 7000‘e ücretsiz SMS gönderin. Giriş yaptıktan ödenmiş veya bekleyen faturalarınızı görüntüleyebilir, dilerseniz borcunuzu ödeyebilirsiniz.

2. Vodafone’u Arayarak Borç Sorgulama

Telefon ile borç öğrenmek için ücretsiz olarak 7071’i arayabilir ve fatura bilgisini kalan borç miktarını kolayca öğrenebilirsiniz.

 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

 

 
 
 
shares