Vodafone SüperNet Borç Sorgulama

Yazar: Emre Rothzerg İnternet Borç Sorgulama

Vodafone SüperNet Borç Sorgulama

Teknolojinin sürekli gelişmesiyle ve çağın ilerlemesiyle beraber çıkan yeniliklerden biriside gerçekten çok işinize yarayacak bir fırsat olan evlere telefonsuz adsl internet bağlattırma şansı. Bu fırsatı Vodafone sizlere Vodafone SüperNet adında sunuyor. Artık evlerinize telefon bağlattırmadan internet bağlattırma hakkına sahipsiniz. Evlere telefonsuz internet hakkını sunan SüperNet’den bir güzel tarafta online olarak faturanıza ulaşabiliyorsunuz ve ödemesini online olarak gerçekleştirebiliyorsunuz.

Vodafone SüperNet Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?

Vodafone’den telefonsuz fiber internet keyfi sunan SüperNet’de internet borcunuzu online olarak ödemek için Vodafone online self servis sayfasını kullanmalısınız. Tamamen ücretsiz kullanabileceğiniz bu sayfa sayesinde geçmiş dönemlere ait faturalarınızı sorgulayabilirsiniz, mevcut internet borç bilgilerinize ulaşabilirsiniz ve istersenizde ödemesini anında gerçekleştirebilirsiniz.

[button link=”https://www.vodafone.com.tr/MyVodafone/myvodafone.home.php” icon=”thumbs-o-up” color=”red” window=”yes”]Vodafone SüperNet Borç Sorgulaması İçin Tıklayınız![/button]

Ulaşmış olduğunuz online işlemler borç sorgulama sayfası aşağıdaki resimdeki gibi olucaktır.

Vodafone Süpernet Borç Sorgulama Nasıl Yapılır

 

Bu sayfada sizden istenen telefon numarası ve şifreyi yazdıktan sonra giriş butonuna basmanız yeterli olucaktır. Artık açılan sayfada faturanıza ulaşabilirsiniz.


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL